Cocktail

Poznejte okolí letoviska Pattaya

Může se stát, že vám Pattaya svým živým a nespoutaným naturelem nebude vyhovovat. Prostě byste raději odjeli na dovolenou někam jinam, daleko od lidí, za klidem, za prázdnými plážemi. I ty najdete ve výčtu dalších slavných thajských destinací.

K destinacím, které patří k těm klidnějším, určitě zařaďte souostroví Phi Phi v Andamanském moři, podobný klid je na ostrůvcích Ko Tao nebo Ko Mook. Ty jsou ale od letoviska Pattaya poměrně daleko. Co by kamenem dohodil je to ale do Bangkoku a jen o trochu dál na Ko Samet a na Ko Chang.

Bangkok

Bangkok je hlavním městem Thajska. Od letoviska Pattaya ho dělí asi 140 kilometrů. Jinak jsou si ale s Pattayou podobní – podobný ruch, hodně turistů, spousta zábavy.

Bangkok k tomu navíc ještě přidává velkou porci historických památek, nádherných chrámů a unikátních staveb – to vše v unikátním kontrastu s moderním světem. Chcete-li si užít dovolenou nabytou akcí a návštěvami turistických cílů, jeďte sem!

Ko Chang

Souostroví Ko Chang – to je zelená džungle, průzračná voda a hlavně… klid. Tenhle ráj na Zemi totiž téměř skoro nikdo nezná. Na jednu stranu je to škoda, na tu druhou… kdo by nechtěl mít pláž jen pro sebe. Většina z padesáti ostrůvků tohoto souostroví je zatím neobydlená a turistů je tak akorát. Nové ubytovací kapacity nicméně vznikají.

Ko Samet

Chcete mít jistotu prosluněné dovolené? Jeďte na Ko Samet. Podle dlouhodobých průzkumů právě na místní pláže dopadá nejvíce paprsků v celém Thajsku. Oblíbený je i mezi samotnými Thajci, kteří na Ko Samet každý víkend přijíždějí na krátké dovolené. Ko Samet je na rozdíl od Pattayi oázou klidu a pohody, není ale problém na jeden nebo dva večery vyrazit do města hříchu za zábavou.

Za zábavou se v Thajsku jezdí i na Ko Phangan - ostrov, který proslul plážovými party. Za luxusem se potom vydejte do letoviska Phuket. Právě v Phuketu je prý nejlepší plážový servis v Thajsku.

A zlatou střední cestou je potom dovolená v trojici letovisek Ko Samui, Krabi a Ko Lanta. Dovolená tady vás nezruinuje a zároveň za své peníze dostanete kvalitní služby.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Co všechno vám může nabídnout Thajsko? Cestovní kancelář ESO travel Vám na těchto stránkách přináší tipy na ty nejzajímavější zážitky.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@thajsko-pattaya.cz