Cocktail

Další informace o letovisku Pattaya

Pattaya nabízí nespočet možností, co podniknout, a jen výčet toho nejzákladnějšího by vydal na pořádně silnou publikaci. Nicméně, pokud vám nestačil základní informační přehled na stránce Více o Pattaya, přidáváme dalších pár podrobností o tomto thajském letovisku. Další várku pak najdete v sekci Zajímavosti.

  • Pattaya je nejživější letovisko v Asii. Užít si tady můžete desítky vodních sportů, včetně potápění. V posledních letech získaly na oblibě lety na padáku za lodí.
  • jedním z dalších možných výletů je cesta na atol Ko Larn. Ten je ideálním místem pro šnorchlování. A pokud se na vlastní ponor necítíte, můžete prozkoumat dno a život na něm alespoň z lodi, která má prosklenou podlahu.
  • Nong Nooch Village – to je další tip na výlet. Jde o tropickou botanickou zahradu, kde si můžete v klidu prohlédnout typickou thajskou faunu. V blízkosti letoviska pak leží i orchidárium.
  • Pattaya se může pochlubit přezdívkami „novodobý babylon“ nebo „Las Vegas Asie“. Občas se o ní hovoří i jako o místě, které usíná až ráno.
  • v překladu z thajštiny znamená název letoviska Pattaya „jihovýchodní vítr“.
  • každý třetí turista, který přijdete do Thajska, prý zamíří do letoviska Pattaya.

Přišli jste na to, že Pattaya asi není tím pravým letoviskem pro vás? Pak se podívejte na stránku Pattaya – poznejte okolí. Právě tam jsou stručné charakteristiky letovisek, které jsou Pattayae nejblíž.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Co všechno vám může nabídnout Thajsko? Cestovní kancelář ESO travel Vám na těchto stránkách přináší tipy na ty nejzajímavější zážitky.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@thajsko-pattaya.cz